ALMAWIN Mycí prostředek na ovoce a zeleninu 500 ml
Kód: NC-8022500Související produkty
Detailní popis produktu
Účinně čistí jakékoliv ovoce a zeleninu od nečistot. ALMAWIN Mycí prostředek na ovoce a zeleninu 500 ml Jemně odstraňuje z ovoce a zeleniny nečistoty jako jsou prach, mastnota, tráva a pesticidy. Vhodný na všechny druhy ovoce a zeleniny.
Použití: Rozmíchejte 2-12 ml prostředku v 1l vody. Ovoce a zeleninu ponořte na 30 sekund do roztoku a mírně promíchejte. Po umytí důkladně opláchněte čistou vodou.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Ruční mytí nádobí |
---|---|
Hmotnost: | 0.5 kg |
Certifikát: | Vegan |
Značka: | Almawin |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.
Značka Almawin garantuje maximální přírodnost, jednoduchost a hlavně účinnost – tyto tři zásady jsou totiž pro Almawin nejdůležitější. Cílem je, aby přírodní drogerii mohl používat každý a nemusel se trápit nad špatným výsledkem. Výrobky jsou pro své nedráždivé složení navíc vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou.
Motivací pro vznik výrobků Almawin byl růst alergických onemocnění a zvyšující se znečištěni životního prostředí. Zároveň je přihlédnuto k časové vytíženosti zákazníků – na jedné straně potřebují prát a uklízet ekologicky, na druhé straně rychle a bez komplikací. Aby naplňoval tuto vizi, Almawin neustále sleduje vývoj nových ingrediencí a zlepšuje složení.
Všechny použité suroviny jsou rostlinného původu, pokud možno s bio certifikací. Výrobky jsou vysoce koncentrované, a proto balení vydrží déle a je účinnější. Neobsahují suroviny z ropy, fosfáty, barviva či optická bělidla a jsou 100% biologicky rozložitelné. Certifikováno EcoGarantie.
Pokud by Vás zajímaly další čistící prostředky z našeho širokého sortimentu, můžete kliknout zde na ECO úklid