Firemní dárky

Chybí vám inspirace, kde seženete dárky pro vaše zaměstnance a partnery? U nás najdete pestrý sortiment smysluplných udržitelných dárků, které potěší nejen obdarované, ale i přírodu.

  • máme přes 150 značek
  • vybírat můžete z více jak 11 000 produktů
  • balíčky na míru od 30 zaměstnanců s budgetem od 500 Kč
  • pomůžeme s výběrem a zabalíme za Vás

 

Ekologické firemní dárky na míru

Environmentální odpovědnost se v současnosti stala nedílnou součástí fungování mnoha firem. Příkladem společensky odpovědného jednání může být i výběr udržitelných dárků pro zaměstnance a obchodní partnery. V období kolem Vánoc a Nového roku se totiž výrazně zvyšuje produkce odpadů.

Firemni_darky_3

 

Dárkové poukazy

Firemni_darky_1

Hledáte ideální dárek pro své zaměstnance na Vánoce? Nejste si jistí s výběrem? Kupte dárkový poukaz, kterým rozhodně nic nezkazíte. Hodnoty poukázek jsou 500,
1 0003 000 a 5 000 Kč. Vaši zaměstnanci a či obchodní partneři si tak vyberou, co si doopravdy přejí. Poukaz můžete darovat v tištěné verzi a pokud potřebujete dárek za 5 minut, máme pro Vás i verzi elektronickou.

Platnost poukazů je jeden rok od zakoupení. Rádi pro vás připravíme poukaz na míru s vaším brandem.

vouchery

 

Dárkové balíčky

Firemni_darky_2

Chcete vašim zaměstnancům pomoci nastartovat jejich udržitelnější chování vůči životnímu prostředí? Darujte jim některý z našich ekologických produktů nebo rovnou vytvořte dárkový balíček. Nabízíme širokou nabídku dárkových balíčků včetně balíčků připravených na míru.

 Ukazka_balickuSada

Pokud si nevyberete z již přiravených dárkových balíčků, můžeme vám individuálně sestavit balíčky na míru tak, aby vystihovaly filozofii Vaší značky.

Sami si zvolíte hodnotu balíčku a pro koho je určen a zbytek nechte na nás. Připravíme Vám balíčky pro muže, pro ženy, balíčky s kosmetikou, s vitamíny a doplňky stravy či se zdravými potravinami. Tyto jedinečné dárkové balíčky zaručeně udělají dojem. 

Balíčky připravueme od 30 kusů s budgetem od 500 kč.

Už víte jaké ekologické dárky pro vaše obchodní partnery nebo zaměstnance zvolit?

 

Pokud byste se rádi informovali o dalších možnostech dárků pro vaše zaměstnance, nebo si přejete zaslat nabídku tak nás neváhejte kontaktovat

telefonicky na: +420 227 272 687
nebo e-mailem na: velkoobchod@ecorevolution.cz

Rádi Vám připravíme zajímavou nabídku odpovídající Vašim potřebám

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.