Doprava

 OSOBNÍ ODBĚR


Proč zvolit Zásilkovnu?
Dodání do dvou dnů (pondělí–pátek) na více než 2 500 poboček v ČR, Vyzvednutí zboží kýmkoliv pouze pomocí zaslaného hesla, Doručení na zvolenou pobočku bývá zpravidla do 24 hodin po přijetí potvrzení o převzetí zásilky do přepravy. Snadné sledování zásilky
Kdy zásilka dorazí na zvolenou výdejnu?
Ve chvíli, kdy bude zásilka připravena k vyzvednutí na zvolené pobočce, Zásilkovna vám zašle SMS nebo e-mail s kódem, díky kterému si můžete objednávku převzít. Zásilka je na pobočce uložena po dobu 7 pracovních dnů, poté je odeslána automaticky zpět. V období od října do ledna se úložní doba zkracuje na 5 dnů bez možnosti prodloužení.
Kolik za dopravu zaplatíte?
59 Kč

DORUČENÍ NA ADRESU


Proč zvolit PPL?
Společnost PPL rozšiřuje svou EKOflotilu nejen o elektrokola, ale i o elektroauta. Nově tak cyklokurýry na PPL elektrokolech potkáte kromě Prahy také v Brně, Hradci Králové, Olomouci či Liberci.
Dodání zásilky k vám domů nebo do zaměstnání zpravidla do 24 hodin (pondělí-pátek) od okamžiku, kdy je objednávka předána do přepravy. Snadné sledování zásilky
Kdy k vám zásilka dorazí?
V den doručování zásilky vás kurýr informuje o čase dodání prostřednictvím telefonátu nebo SMS s upřesněním přibližného časového rozmezí. Výběr konkrétního času doručení bohužel není možný. V případě neúspěšného doručení je zásilka uložena na nejbližší pobočku Parcelshopu.
Kolik za dopravu zaplatíte?
89 Kč


Proč zvolit GLS?
Náš e-shop je součástí programu ThinkGreenService. Za každou odeslanou zásilku přispíváme ke kompenzaci emisí CO2, které jsou produkovány při doručování balíku.
Výnos z této služby GLS investuje do nevládních projektů výsadby dlouhověkých volně rostoucích stromů v krajině České republiky. Dodání zásilky k vám domů nebo do zaměstnání zpravidla do 24 hodin (pondělí-pátek) od okamžiku, kdy je objednávka předána do přepravy. Snadné sledování zásilky
Kdy k vám zásilka dorazí?
V den doručování zásilky vás kurýr informuje o čase dodání prostřednictvím telefonátu nebo SMS s upřesněním přibližného časového rozmezí. Výběr konkrétního času doručení bohužel není možný. V případě neúspěšného doručení je možné zásilku uložit například u souseda nebo na nejbližší pobočku GLS Parcelshopu.
Kolik za dopravu zaplatíte?
99 Kč


Proč zvolit Balík na poštu?
Česká pošta patří mezi největší společnosti využívající ekologické palivo CNG.
Dodání zásilky k vám domů nebo do zaměstnání zpravidla do 24 hodin (pondělí-pátek) od okamžiku, kdy je objednávka předána do přepravy.
Snadné sledování zásilky
Kdy k vám zásilka dorazí?
V den doručování zásilky vás kurýr informuje o čase dodání prostřednictvím telefonátu nebo SMS s upřesněním přibližného časového rozmezí. Výběr konkrétního času doručení bohužel není možný. V případě neúspěšného doručení vám bude do schránky uloženo papírové oznámení s informací, na které z nejbližších pošt je zásilka následujících 7 dnů uložena.
Kolik za dopravu zaplatíte?
99 Kč

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.