Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

O nás

banner-onas

Napadlo vás někdy, že mít rád přírodu znamená mít rád sám sebe?

 


Pocit oddělenosti je iluzorní, ve skutečnosti jsme my, lidé, součástí přírody. Když se jí snažíme prospívat, prospíváme tím sami sobě. Nejedná se o egoismus, ale o vyjádření respektu, laskavosti a citlivosti – vůči přírodě i našemu vlastnímu bytí. Jaký lepší motiv můžeme mít k tomu, abychom si dopřávali zdraví a kvalitu? Věříme, že nenajdete lepší motivaci než tu naši.

Co je naší vášní? Především máme rádi naše místo na Zemi, a proto nemáme rádi plasty a další škodlivé vlivy, které ničí přírodu. Jako tým lidí zapálených pro věc pozorně sledujeme ekologické trendy. Rozhodli jsme se své zájmy spojit s dlouholetými zkušenostmi v obchodním světě a udělat revoluci. Naše motto zní: BE GOOD, BE ECO.

Ačkoli nedokážeme změnit celý svět, měníme aspoň to, co je v našich silách. Proto vznikl marketplace Ecorevolution.cz, kde na jednom místě najdete opravdu velké množství vysoce kvalitních ekologických produktů – od drogerie, přes kosmetiku, zdravé potraviny, potravinové doplňky, produkty pro dům i zahradu až po produkty pro domácí mazlíčky.

Nakupování u nás je jednoduché, efektivní a pohodlné, bez zbytečného bloudění a klikání. Je pro nás zásadní, aby Vaše snaha o péči o sebe a o životní prostředí nebyla zatížena stresem a nepohodou. Vždyť, jaký by to pak všechno dávalo smysl?

Jsme rádi za každý jednotlivý krok směřující k ochraně přírody a životního prostředí. Jdeme přírodě naproti a Vy můžete jít s námi.

Co by se vám ještě mohlo líbit:

 ikona-text1ikona-text2ikona-text3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Podpora EU

V roce 2023 získala firma EcoRevolution s.r.o. podporu na projekt " Vizuální rozvoj firmy EcoRevolution s.r.o. pomocí profesionálních fotografických služeb", který byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a MK, výzva č. 0381 – Kreativní vouchery v rámci Národního plánu obnovy – Výzva iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.