Velkoobchod

SPRÁVNÝ KROK PRO ZELENĚJŠÍ PLANETU

Jsme specialisté na distribuci veškerého eko sortimentu pro maloobchody a firmy. Produkty EcoRevolution zásobujeme hotely, restaurace, ubytovací zařízení, mateřské a základní školy, úřady, lékárny, nemocnice, úklidové služby, firmy, výrobní provozy, obchodní řetězce, prodejce potřeb pro zvířata, obchody se zdravou výživou, specializované e-shopy a další.
Na jednom místě u nás naleznete vše, co souvisí s udržitelným životním stylem. Eko obaly, bio a přírodní kosmetika pro děti i dospělé, ekologická drogerie pro čistou a útulnou domácnost, biopotraviny a potravinové doplňky pro zdraví, svíčky, čaje, kosmetické doplňky, potřeby pro domácí mazlíčky…
Každé rozhodnutí pro přechod na ekologické a přírodní výrobky je krokem pro zelenější planetu a my se snažíme, aby těch kroků bylo co nejvíce. Věřte, že většinu konvenčních výrobků lze nahradit šetrnější variantou za srovnatelnou cenu.

Klademe velký důraz na složení výrobků tak, aby byly maximálně šetrné vůči životnímu prostředí a lidskému zdraví a zároveň byly maximálně účinné. Veškeré nabízené produkty splňují zákonné normy a evropskou legislativu, včetně testů, kterými pravidelně prochází. Preferujeme lokální značky a značky, které mají certifikace:

RESTAURACE, HOTELY, KAVÁRNY

Hledáte ekologické gastro obaly pro vaši firmu? Odebíráme od nejlepších dodavatelů na trhu. U nás najdete vše pro vaši restauraci, kavárnu, hotel či další gastro podniky. Od obalového materiálu, jednorázového nádobí, nápojových kelímků až po tašky a sáčky. Vše je ekologicky šetrné k přírodě, lze recyklovat případně kompostovat.

Pro ubytovací zařízení máme širokou škálu ekologických čistících a úklidových prostředků, eko toaletní papíry, papírové ubrousky, utěrky a kapesníky.

DROGERIE, E-SHOPY, FIRMY

Chcete si otevřít vlastní obchod s přírodní kosmetikou, nebo chcete rozšířit své portfolio na e-shopu?
Pomůžeme Vám s výběrem.

Máme tisíce produktů z kategorie drogerie i kosmetiky, kterými zaručeně potěšíte své zákazníky.

Pro Vaši zelenou kancelář dodáme ekologické čistící a úklidové prostředky, eko toaletní papír, papírové ubrousky, utěrky či kapesníky. 

Pro velkoobchod nabízíme produkty značek CO SPOLUPRACÍ S NÁMI ZÍSKÁTE?

  • Ekologický sortiment pro vaši provozovnu
  • Portfolio desítek značek, které neustále rozšiřujeme
  • Rychlé doručení
  • Pravidelné zásobování
  • Velkoobchodní ceny i při menších objednávkách
  • Výbornou obchodní a zákaznickou podporu

 

VELKOOBCHODNÍ PARTNERSTVÍ

Chcete s námi spolupracovat a odebírat naše produkty ve velkém za zvýhodněné ceny? Nabízíme pro vás velkoobchodní spolupráci.
Nedílnou součástí Ecorevolution.cz je velkoobchodní prodej veškerých našich produktů, které máme v portfoliu.

Pokud byste se rádi stali naším odběratelem, tak nás neváhejte kontaktovat
telefonicky na: +420 227 272 687
nebo e-mailem na velkoobchod@ecorevolution.cz.

Rádi Vám připravíme zajímavou velkoobchodní nabídku odpovídající Vašim potřebám a předpokládaným odběrům.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.