Nano Med.Clean

Společnost NANO MEDICAL patří ke světovým lídrům v oblasti výzkumu, vývoje a průmyslového využití pokročilých nano technologií v textilní oblasti. Za týmem stojí desítky let zkušeností, výzkumu a patentů. Přináší inovativní řešení v oblastech filtrace vzduchu i kapalin, farmaceutického průmyslu (ochrana dýchacích cest, perorální výrobky na bázi nano rozpustné fólie), zdravotnické prostředky (pokročilé kryty na rány), kosmetiky (patentované hojivé masky na obličej a tělo), a řady technických textilií využívajících nano prvky. Nano vlákna jsou budoucností textilního průmyslu.

Již v prvních měsících existence firmy byla zahájená sériová výroba materiálu Anti Microbe Web R, jako filtračního média do zdravotnických roušek a respirátorů. Díky vyjímečnému záchytu bakterií a virů tyto výrobky stále perfektně plní svůj úkol v boji proti covidové pandemii. Další výjimečnou aplikací je patentovaná technologie – bioaktivní nanovlákenná struktura ChitoFib, vyvinutá pro medicínské náplasti a kryty ran, které doslova akcelerují regeneraci zranění.

Jako první na světě zavádí průmyslovou výrobu nanovlákenných struktur na bázi chitosanu, pro aplikaci v kosmetických a zdravotnických prostředcích (regenerační masky, náplasti a kryty ran).

Certifikáty:

Nano Medical s.r.o. | LinkedIn  Download Thumb Image - Choose Cruelty Free Logo - Full Size PNG Image -  PNGkit  The Ultimate Guide to Vegan Symbols, Logos, and Signs – I Am Going Vegan

Produkty od této značky naleznete v kategorii: Masky.

 

 
5 položek celkem
silueta celooblicejova+mask (L) uprava
206 Kč bez DPH
249 Kč

Nechte se hýčkat luxusní regenerační pleťovou maskou s bioaktivním chitosanem, které podporuje hloubkovou regeneraci pokožky. Tato maska je vhodná pro ženy.

Kód: ECO-577352022
NANO BEAUTY MASK - na bradu
153 Kč bez DPH
185 Kč

Maska s bioaktivním chitosanem, která podporuje hloubkovou regeneraci pokožky, pro krásnou bradu.

Kód: 58137
silueta celooblicejova pytliky
206 Kč bez DPH
249 Kč

Maska s bioaktivním chitosanem, která podporuje hloubkovou regeneraci pokožky, pro krásný dekolt.

Kód: ECO-577362023
NANO BEAUTY MASK - na oční okolí (4 páry = 8 ks)
174 Kč bez DPH
210 Kč

Maska s bioaktivním chitosanem, která podporuje hloubkovou regeneraci pokožky. 

Kód: 58143
chitosan maska pá
206 Kč bez DPH
249 Kč

Nechte se hýčkat luxusní regenerační pleťovou maskou s bioaktivním chitosanem, které podporuje hloubkovou regeneraci pokožky. Tato maska je vhodná pro muže.

Kód: ECO-577362022

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.