Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Dezinfekce

Patříte k těm, kdo po příchodu domů běží do koupelny umýt si ruce? Dobře děláte. Z přírody si nosíme sice „čistou“ špínu, ale co madla v autobuse, pokladní pás nebo přepážka na poště? Tam to chce ochranu jiného kalibru. Proto u sebe mějte vždy nějakou z našich dezinfekcí na ruce, které ochrání vaše ruce za jakýchkoliv podmínek.

Kromě desinfekčních sprejů a gelů na ruce, které si můžete vzít s sebou kamkoli, u nás také naleznete antibakteriální mýdla, které Vám zajistí stejnou desinfekční péči jako desinfekční spreje či gely. Nevýhodou ale je, že si je nemůžete vzít s sebou, když musíte odejít. Tyto mýdla máme ve variantě s pumpičkou na dávkování nebo jako náplň. 

Pokud chcete kromě rukou chránit proti bakteriím i vaše povrchy doma nebo kdekoliv jinde, máme pro vás dobrou zprávu. Kromě desinfekčních přípravků na ruce, totiž u nás naleznete i desinfekce na povrchy. Ty nabízíme ve formě tekuté s rozprašovačem nebo bez něj. Desinfekce s rozprašovačem jsou připraveny k okamžitému použití, proto přípravek stačí snadno nastříkat na plochy, které chcete desinfikovat. Poté jen nechat přípravek působit dle návodu a následně ho setřít hadříkem.

 

Nejprodávanější

 
146 Kč
(121 Kč bez DPH)
Původně: 409 Kč  (–36 %)
259 Kč
(214 Kč bez DPH)
 
119 Kč
(98 Kč bez DPH)

Řazení produktů

4 položek celkem

Výpis produktů

c76044d88cfdddfc92d2fb33e981745f
227 Kč bez DPH
275 Kč

Likviduje bakterie, viry i plísně. Kapalná dezinfekce na bázi rostlinného alkoholu.

Kód: 01380
k645a865e77f5d dezinfekcny cistic sonett 1l
305 Kč bez DPH
369 Kč

Proti plísním a bakteriím

Kód: NC-GB3032
cleanee eco hygienicky sprej na ruce prirodni nahradni napln 1 l
140 Kč bez DPH
169 Kč
Kód: IS-CL-HA-1L
SONETT Desinfekční prostředek na ruce 1 l
428 Kč bez DPH
518 Kč

Vysoce účinný proti plísním i proti bakteriím typu salmonela či coli a zároveň šetrný k pokožce.

Kód: NC-GB2092

Ovládací prvky výpisu

4 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.