Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

ECOVER tablety do myčky Classic, 70ks

Kód: 47
Tip
Značka: ECOVER
510 Kč / ks 421 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

ECOVER tablety do myčky v XL balení o hmotnosti 1,4 kg obsahují 70 tablet. Tyto tablety jsou speciálně vyvinuty tak, aby poskytovaly vynikající výsledky při mytí nádobí a zároveň respektovaly životní prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z hlavních benefitů je absence fosfátů. Fosfáty jsou škodlivé látky, které nevratně poškozují vodní prostředí. Proto jsou tablety Ecover navrženy bez této složky. Už od roku 1980 Ecover vyrábí všechny své produkty bez fosfátů, což je mnoho let předtím, než se začaly objevovat alarmující zprávy o škodlivém vlivu fosfátů ve vodě.

Složení:

30 % citrát sodný, 5 - 15 % bělící látka na bázi kyslíku, peruhličitan sodný, křemičitan sodný, uhličitan sodný, < 5 % neiontové tenzidy, polypeptidy, bělící aktivátor, enzymy, parfém (vůně citrón; obsah: Limonen), glukosidy, sorbitol, glycerin.

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití vypláchněte ústa, nevyvolávejte zvracení. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tablety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Počet praní: 70 PD
Země původu: Belgie
Značka: ECOVER

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost Ecover se zabývá výrobou pracích a čistících prostředků a dalšího drogistického zboží. Jejich cílem je přispět k čistší a zdravější planetě. Snaží se o osvětu a hledání lepšího řešení v oblasti ekologické a udržitelné péče o domácnost. 

Produkty značky Ecover obsahují pouze složky na přírodní bázi, které nikterak nezatěžují životní prostředí a jsou navíc šetrné k lidskému zdraví. Rovněž obaly jsou ekologické, jsou totiž vyrobeny z recyklovaných plastů. Drtivá většina produktů společnosti Ecover je vyrobena v továrně s certifikací Zero Waste, což znamená, že 95 % odpadu je opětovně využito. 

I při maximální snaze o ekologický přístup si produkty Ecover zachovávají vysokou kvalitu a účinnost.

Proč Ecover:

  • Kvalita a vysoká účinnost
  • Přírodní složení
  • Šetrné k přírodě i lidskému zdraví

 

Produkty Ecover vám přinášíme v následujících kategoriích: praní, ruční mytí nádobí, tekutá mýdla, koupelna a WC, přípravky do myčky a univerzální čističe.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.