Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
1661 hodnocení
5
1478x
4
31x
3
13x
2
15x
1
124x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IC
Ivana Cerhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2024
PM
Petr Mikšovský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2024
ZB
Zdenka Bártová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2024
MF
Mgr. Eva Folprechtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2024
EK
Eliška Konečná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2024
Jsem spokojená
LZ
Lenka Zilvarová
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2024
Dlouhé čekání, nedodané všechno obj.zboží. Komunikace sice OK.ještě čekám na vrácení financí za nedodané zboží.
IK
Iveta Knopová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.4.2024
ZW
Zdeňka Wolfová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2024
Jsem spokojená. Dobře čistí 👍
SK
Svetlana Korn
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2024
Moc dobrá kvalita
KM
Kristina Mezereková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2024
Testovala jsem EcoRevolution prací prášky bez vůně. Byl jsem s nimi spokojená, vyhovuje mi jejich netoxické složení (mají podobné složení jako mýdlový gel - tj. soda, mýdlo...) a neutrální vůně vyhovovala také mým dětem a manželovi. Testovala jsem je na prádle celé naší rodiny, takže proužky praly oblečení věčně špinavého batolátka, předškolačky z lesní školy, co se celý den hrabe v hlíně, školačky, která závodně tancuje a také hodně výtvarničí, skoro puberťáka, který s klukama rád a často hraje fotbal a nebo lumpačí venku. Myslím, že si s tím pásky poradily dobře. Nejsme zvyklí prát v prášcích stylu Persil a Ariel, které jsou plné chemie a toxických rozjasňovačů, takže mám srovnání s jinými méně toxickými prostředky. A EcoRevolution proužky dopadly dobře. Určitě si je pořídím na naši měsíční cestu po Gruzii, protože jsou lehké a velmi skladné.
L
Lukáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2024
Rychlé dodání a informovanost ze strany obchodu 🙂
VS
Veronika Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2024
Perfektní komunikace. Vůbec mi nevadilo, že zboží dorazilo později, protože o všem dali info. doporučuji
M
MD
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2024
Vše v pořádku, dobrá komunikace obchodu, super ceny, spokojenost.
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2024
Bohužel zboží dorazilo až po dlouhé době, některé věci byly u dodavatele, což by nevadilo, ale čekat na ně 3 týdny už mi přijde dost dlouhá doba. Navíc ještě v poničeném balíku. kdy tam jeden produkt vytekl a další byl rozbitý. Po této zkušenosti už zde nejspíš neobjednám.
MB
Martina Bártů
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2024
Jsem velmi spokojená.
LL
Lenka Lehovcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2024
V pořádku
KD
Kateřina Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2024
W
Wláďa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2024
Výborný. Jsem Spokojená. Výborná komunikace.
KM
Kučerová Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2024
MM
Monika MRŇOUSOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2024
Jsem velmi spokojená. Určitě doporučuji.
