Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
1661 hodnocení
5
1478x
4
31x
3
13x
2
15x
1
124x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VČ
Vlasta Čapková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2023
Ano,jsem spokojená
HP
Hana Pavlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2023
Ano, jsem spokojená, děkuji Hana
PŠ
Petra Šmejcová
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2023
Zboží přišlo a bylo v pořádku, vše odpovídalo popisu, ale na můj vkus bylo dodání poměrně dlouhé, nějakých 10 dní.
ZP
Zákaznická podpora
(Administrátor)
27.10.2023
Dobrý den, paní Šmejcová,
omlouváme se ještě jednou za pozdější dodání Vašeho zboží. Byla tam komplikace z naskladněním u některých dodavatelů. Pevně věším, že s dalším nákupem u nás budete již spokojená a že budeme rychlejší.
EcoRevolution.cz
KP
Kateřina Pindejová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2023
VR
Veronika Růžičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
Komunikace dobrá, rychle dodání, zboží odpovídalo fotkám a popisu. Doporučuji.
ES
Eva Svěchotová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
MD
Marie Dužíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
Jsem velmi spokojená,užívám ho delší dobu ale douho nebyl k mání.Konečně jsem ho u vás koupila,děkuji.
SB
Sýkorová Brigita
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2023
JR
Josef Rouče
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2023
Na hrnky jsem čekal 5 týdnu. Po 2 týdnech mi laskavě někdo napsal, že hrnky nejsou a nebudou, že mě někdo kontaktuje, aby se vyřešila objednávka. Když se mi po dalších 2 týdnech nikdo neozval, kontaktoval jsem společnost sám. Vyřešili jsme objednávku a čekal jsem skoro další týden, než byla předána přepravci. Jsem pro podporu menších společností, proto jsem zvolil hrnky objednat zde a ne na Alze a podobných velkých společnostech, kde by byl nákup i levnější. Nepřišel ani omluvný email za komplikace, prostě nic. Po této zkušenosti, už bych z tohoto obchodu neobjednal.
ZP
Zákaznická podpora
(Administrátor)
27.10.2023
Dobrý den,
moc nás mrzí, že byl u Vaší objednávky takto komplikovaný průběh, jedná o zboží, které se dováží z ciziny. Z naší strany je určitě chyba, že Vás nikdo nekontaktoval, protože standardně se klienti u nás kontaktují, pokud víme, že se jedná o zpoždění. Zároveň se snažíme samozřejmě zaměnit jinými produkty, které jsou skladem. Ve vašem případně, musím uznat, že se nám to nepovedlo.
Pevně věřím, že Vám již produkty dělají doma radost i přesto, že jste čekal déle.
A doufám, že nám to snad jednou odpustíte a vrátíte se k nám.
EcoRevolution.cz
PB
Petr Braun
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2023
Skvělí obchod
MB
Marie Bařinova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2023
Všechno v pořádku výhodné sety za dobrou cenu
SL
Slavomír Laca
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2023
EK
Eva Kralova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2023
Vše v pořádku
ZB
Zuzana Beránková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2023
Bez výhrad.
AF
Antonie Fistrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2023
Vše v pořádku.
PK
Pája Kadavá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2023
:) spokojenost
HJ
Hana Jelínková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2023
GP
Gabriela Pokorná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2023
spokojenost
KŠ
Klara Šikýřová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.10.2023
Vše v naprostém pořádku , perfektní komunikace a informace o zasilce. Dekuji
KL
Karel Lorenc
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2023
Dobře se s ním pracuje
