Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček. 1671 hodnocení
5
1486x
4
31x
3
14x
2
15x
1
125x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Výživa pro ženy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.5.2022
Rychlé dodání, zajímavé zboží. Dáreček navíc potěšil :)
JM Avatar autora Julie Macková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2022
Moc spokojená!
PK Avatar autora Petr Kučera Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2022
RS Avatar autora Radek Skřivánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2022
LD Avatar autora Lukáš Dvořák Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 28.5.2022
EJ Avatar autora Eva Juráčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.5.2022
Jsem moc spokojená
Z Avatar autora Zuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.5.2022
Super, doporučuji!
MM Avatar autora Milan Moc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2022
Byl to první nákup, zatím super.
PK Avatar autora Pavlína Kúkolová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2022
Doporučuji , ????
VN Avatar autora Vladimír Nováček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2022
AH Avatar autora Alžběta Herzánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2022
MB Avatar autora Martina Boráková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2022
DS Avatar autora David Smažil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2022
Super zákaznický přístup.
JS Avatar autora Jaroslava Skočdopolová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.5.2022
DC Avatar autora Daniel Csatvari Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.5.2022
IJ Avatar autora Iva Jakubcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.5.2022
Pestrý výběr zboží, příjemná komunikace s obchodem.
MK Avatar autora Milena kratochvílová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2022
rychlé dodání ,zajimavé zboží
ID Avatar autora Ivan David Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2022
Zboží sice nebylo skladem hned ani u dodavatele, ale ihned se ozvali a situaci řešili. Perfektní přístup.
JM Avatar autora Jitka Mánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2022
TM Avatar autora Tomáš Mach Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.5.2022

Ovládací prvky výpisu

1671 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.