Bio-Life

Bio-Life International Ltd je rodinná společnost se sídlem v jižním Warwickshire, na okraji Cotswold Hills. Ředitelé Graham Warmington a Mary Lloydová žijí na malém statku spolu se svými třemi psy, kočkou a 16 ovcemi a často je navštěvují tři dospělé děti.  Společnost byla založena v předvečer nového tisíciletí v roce 2000, když kolegyně přesvědčila Mary, že výrobky, které připravovala a míchala pro své přátele ve své kuchyni, jsou ideální pro nově vznikající trh s přípravky proti alergiím. V září 2000 byl po rozsáhlém testování výrobků na výstavě Chemex Show pro lékárny v Londýně uveden na trh PetAlCleanse, oceněný čisticí prostředek pro domácí zvířata.

Dnes společnost vyrábí ve Velké Británii osmnáct řad výrobků, které zabraňují alergickým reakcím na roztoče, alergeny domácích zvířat, plísně a pyly, a také řadu chemicky šetrných přípravků pro péči o pokožku lidí a domácích zvířat.

Certifikace:

National_Pharmacy_Association_(NPA)_Logo index

Produkty značky Bio-Life naleznete v následujích kategoriích: Praní, Úklid, Pro zvířata.

5 položek celkem
rnTVb1Gc
Doporučujeme
454 Kč bez DPH
549 Kč

Air Cleanse je aerosol, který účinně odstraňuje ze vzduchu zvířecí, roztočové alergeny a pylové částice, které jsou příčinou alergických reakcí u lidí.  

Kód: 49314
5fekoE8
470 Kč bez DPH
569 Kč

FabriCleanse je přísada do praní určená k odstranění zvířecích, roztočových alergenů a pylových částic, které jsou příčinou alergických reakcí u lidí. S vysokou účinností...

Kód: 49320
zJWlQ7os
Doporučujeme
454 Kč bez DPH
549 Kč

Čisticí přípravek HomeCleanseTM na matrace, koberce a čalounění. Odstraňuje zvířecí, roztočové, pylové a plísňové alergeny. Jednoduché použití. Účinkuje ihned po aplikaci.  

Kód: 49317
ZNOOGMvI
+ Dárek zdarma
412 Kč bez DPH
499 Kč

Účinně čistí kočičí srst od alergenů. Přípravek je vhodný i na jiná menší zvířata. Jednoduchá aplikace bez nutnosti koupání.

Kód: 48999
9Fg1IF4w
+ Dárek zdarma
412 Kč bez DPH
499 Kč

PetalCleanse™ Dog šetrně a přitom účinně odstraňuje ze srsti psů alergeny, které způsobují alergické reakce u lidí, jako jsou kýchání, sípavý kašel, astma, ekzém nebo kopřivka....

Kód: 49002

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.