BIOMILA spol. s r. o.

Logo

BIOMILA je největším výrobcem, zpracovatelem a distributorem biopotravin na Slovensku. Cílem společnosti je přinášet biopotraviny jako alternativu ke konvenčním potravinám pro lidi , kterým záleží na zdravém způsobu života a na přírodě, ve které budou vyrůstat jejich děti.

BIOMILA nabízí široký sortiment biopotravin nejen pod svými značkami BIOMILA PREMIUM a BIOMILA KLASIK pro dvě konvenční alternativy mouk a dva tvary těstovin.  Pro BIOMILA PREMIUM jsou vyráběny bioprodukty ze skupin jako jsou jsou zrniny, mouky, výrobky z obilovin (vločky), těstoviny (zejména celozrnné , ale i speciální bezlepkové). Vyrábí široký sortiment biopotravin pro značky Sonnentor, PROBIO a další.

Každá provozovna společnosti BIOMILA je schválena Regionálním úřadem veřejného zdravotnictví a zároveň je kontrolována Regionální veterinární a potravinovou správou, která provádí časté audity a odběry vzorků. Výroba a zpracování probíhá v souladu s požadavky Systému jakosti HACCP. To znamená, že je neustále kontrolována hygiena a kvalita při výrobě produktů.

Produkty značky BIOMILA naleznete v kategorii těstoviny.

3 položek celkem
910212 2 kopirovat
79 Kč –15 %
60 Kč bez DPH
67 Kč

Těstoviny z mouky z bio cizrny, bezvaječné. Mají vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Jsou proto skvělé pro vyvážený jídelníček. Jsou vhodné pro přípravu různých druhů salátů i...

Kód: ECO86688
910213 kopirovat
67 Kč –14 %
51 Kč bez DPH
57 Kč

Těstoviny z mouky ze žlutého hrachu, bezvaječné. Mají vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Jsou vhodné pro přípravu různých druhů salátů i jako příloha.

Kód: ECO86690
910212 1 kopirovat
65 Kč bez DPH
73 Kč

Těstoviny z mouky z bio červené čočky, bezvaječné. Mají vysoký obsah bílkovin. Jsou vhodné pro přípravu různých druhů salátů i jako příloha.

Kód: ECO86689

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.