Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

BIOMILA spol. s r. o.

Logo

BIOMILA je největším výrobcem, zpracovatelem a distributorem biopotravin na Slovensku. Cílem společnosti je přinášet biopotraviny jako alternativu ke konvenčním potravinám pro lidi , kterým záleží na zdravém způsobu života a na přírodě, ve které budou vyrůstat jejich děti.

BIOMILA nabízí široký sortiment biopotravin nejen pod svými značkami BIOMILA PREMIUM a BIOMILA KLASIK pro dvě konvenční alternativy mouk a dva tvary těstovin.  Pro BIOMILA PREMIUM jsou vyráběny bioprodukty ze skupin jako jsou jsou zrniny, mouky, výrobky z obilovin (vločky), těstoviny (zejména celozrnné , ale i speciální bezlepkové). Vyrábí široký sortiment biopotravin pro značky Sonnentor, PROBIO a další.

Každá provozovna společnosti BIOMILA je schválena Regionálním úřadem veřejného zdravotnictví a zároveň je kontrolována Regionální veterinární a potravinovou správou, která provádí časté audity a odběry vzorků. Výroba a zpracování probíhá v souladu s požadavky Systému jakosti HACCP. To znamená, že je neustále kontrolována hygiena a kvalita při výrobě produktů.

Produkty značky BIOMILA naleznete v kategorii těstoviny.

Žádné produkty značky BIOMILA spol. s r. o. nebyly nalezeny...

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.