Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Ceylon Way

Příběh Ceylon Way začíná v roce 1992 první návštěvou Srí Lanky a jejím okouzlením. Poté následovalo mnoho obchodních projektů, edukativních cest, humanitárních a charitativních akcí.

V roce 2002 se zakladatelům Ceylon Way podařilo být ve správnou chvíli na správném místě a koupit na Srí Lance pozemek o rozloze 10.000 m2, pozemek plný palem a tropické vegetace, přímo na dvoukilometrové panenské pláži mezi Uppaveli a Nilavelli.

Zde vybudovali tradiční Resort 108 Palms Beach, a s ním i organickou zahradu, kde dnes pěstují vlastní ajurvédské byliny. Na toto místo se chodí lidé z vesnice po staletí modlit do chrámu, o kterém jsou přesvědčeni, že jej chrání místní bohyně. Jednoduše řečeno – resort Ceylon Way je magické místo. Právě na resortu se také zrodil, dnes již rodinný, vztah mezi Shanem – studentem ajurdvédské medicíny – a Ceylon Way. Shan zakladatelům poprvé představil místní mýdlo, lotion, pastu na zuby a další ajurvédské přípravky. Velmi si přál, aby zakladatelé používali výrobky, které nejsou toxické a jsou v souladu s přírodou. 

Logickým vyústěním tohoto příběhu byl nápad a touha dovézt ajurvédské výrobky každodenní spotřeby do Čech a Evropy. Nápad, dopřát kvalitu a bezpečné přírodní výrobky všem kolem nás.

23. 9. 2019 vzniká společnost Ceylon Way s.r.o. – spojení Dany, Blanky a Ady, za podpory Marka Němce, který v roce 2019 s velkou pokorou přijal funkci Honorárního konzula Srí Lanky pro Českou republiku. Jeho úkolem je rozvoj vztahů mezi oběma zeměmi, proto přirozeně podporuje naše výrobky a naši společnost Ceylon Way.

CEYLON je původní název ostrova, v roce 1972 byl přejmenován na stávající název Srí Lanka. WAY je cesta a směr. Vše, co je činěno pro zdraví, dlouhověkost a štěstí, je požehnáno. 

Věří, že i vy, společně s Ceylon Way objevíte kouzlo ayurvédy, která je životním stylem.

Produkty Ceylon way najdete v kategorii: Zdraví.

Zde se můžete podívat na celý náš sortiment ECO KOSMETIKA.

Žádné produkty značky Ceylon Way nebyly nalezeny...

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.