Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Dog Rocks UK

Hledáte řešení, jak ochránit váš trávník před nepěknými spálenými místy způsobenými psí močí? Dog Rocks UK nabízí přírodní cestu k udržení zelené a zdravé zahrady, aniž byste museli obětovat radost a svobodu vašeho čtyřnohého kamaráda.

V rámci sortimentu Podium Pet Products, který je znám svým závazkem k přírodním a šetrným řešením, přichází Dog Rocks UK s jednoduchou, ale účinnou metodou. Přírodní vulkanické kameny, které se vkládají do misky s pitnou vodou pro psy, působí diskrétně a efektivně. Tyto kameny zachovávají krásu vašeho trávníku tím, že předcházejí vzniku nevzhledných spálených skvrn. Bez zásahu do přirozeného pH vody nebo moči vašeho psa a bez vedlejších účinků

Proč si nevybrat řešení, které respektuje potřeby vašeho domácího mazlíčka i vaši touhu po krásné zahradě? Použití Dog Rocks® je snadné. Stačí umístit očištěné kameny do misky s vodou a ujistit se, že váš pes pije převážně z této ošetřené vody. Aby bylo dosaženo nejlepších výsledků, je důležité, aby voda, kterou váš pes pije, byla pravidelně "ošetřována" pomocí Dog Rocks.

S Dog Rocks UK můžete najít harmonii mezi potřebami vašeho psa a krásou vašeho trávníku. Je čas říci sbohem spláleným flekům a uvítat zdravou, zelenou zahradu, na kterou můžete být hrdí.

 

Proč Dog Rocks UK:

  • krásný trávník bez nutnosti omezovat vašeho psa v pohybu
  • bez vedlejších účinků
  • snadné použití

 

Přírodní vulaknické kameny Dog Rocks UK naleznete v kategorii Psy.

1 položek celkem
16473 4 dog rocks prirodni vulkanicke kameny pro psy
324 Kč bez DPH
392 Kč

Dog Rocks - obsahují přírodní minerální látky. Vulkanické horniny z Austrálie Vás zaručeně zaujmou. Přidávají se do misky s vodou naplněné maximálně dvěma litry...

Kód: 16473

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.