Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

EcoRevolution Obaly

 

 

 Jako EcoRevolution, značka s úctou a láskou k přírodě, vám přinášíme mimo jiné ekologické obaly. Tyto obaly jsou ekologickou alernativou k jednorázovým plastovým obalům, které enormně zatěžují naši planetu. Jsou tedy nejen praktické, ale také šetrné k životnímu prostředí. Nabízíme širokou škálu produktů, včetně jednorázového nádobí, nápojových kelímků, brček, papíru a krabic, tašek, sáčků a party produktů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a příležitostem.

Naše produkty jsou vyrobeny z ekologických materiálů, které lze recyklovat nebo kompostovat. Tím přispíváme k ochraně životního prostředí. Naši zákazníci si mohou vybrat z různých typů obalů, jako jsou boxy z cukrové třtiny, papírové misky, kukuřičné kelímky a brčka z rákosu, které umožňují hostům užít si pokrmy a nápoje bez zbytečného negativního dopadu na životní prostředí.

Pro ty, kteří plánují pikniky, zahradní párty nebo velké oslavy a hledají alternativu k plastovým obalům, jsme ideálním řešením. Naše produkty nejen splňují hygienické standardy a jsou vizuálně přitažlivé, ale také poskytují praktické a pohodlné řešení pro servírování jídel a nápojů.

Pro firmy, které hledají ekologické obaly pro své gastro podniky, jako jsou restaurace, kavárny nebo hotely, nabízíme široký výběr produktů včetně obalového materiálu, jednorázového nádobí, nápojových kelímků, tašek a sáčků. Tím umožňujeme firmám servírovat svým zákazníkům pokrmy a nápoje v ekologicky šetrných obalech.

Jako EcoRevolution představujeme atraktivní možnost pro ty, kteří hledají způsob, jak snížit svou ekologickou stopu, a to bez kompromisů v oblasti funkčnosti a estetiky. Naše produkty nabízejí šetrné alternativy k tradičním obalům a podporují udržitelný životní styl.

Proč EcoRevolution obaly:

  • Hygienické
  • Praktické
  • Šetrné k životnímu prostředí

 

EcoRevolution obaly naleznete v kategorii Eco obaly.

1 položek celkem
Papírové víčko na misku na polévku 750 ml bal/50 ks
311 Kč bez DPH
376 Kč

Papírové víčko na papírové misky na polévku je ekologickým řešením pro balení teplých i studených jídel.

Kód: 2502179

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.