Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

EQUA CARE

EQUA je slovinská firma specializující se na výrobu prémiových ekologických lahví, které jsou stylové a šetrné jak ke zdraví, tak k životnímu prostředí. Kromě toho však přináší společnost EQUA také značku přípravků pro ekologicku péči o tělo i domácnost EQUA CARE.

EQUA CARE je značka, která představuje nový přístup k péči o tělo a domácnost, s hlubokým závazkem k udržitelnosti a minimalizaci dopadu na životní prostředí. Jejich mise spočívá ve dvou hlavních cílech: používání vysoce kvalitních surovin a redukce jednorázových obalů

EQUA CARE klade důraz na používání čistých přírodních složek, které jsou bezpečné pro kůži a okolí. Vůně jsou tvořeny směsí přírodních esenciálních olejů a extraktů, čímž se vyhýbají syntetickým parfémům​​. Při návrhu produktů EQUA CARE byl zohledněn celý životní cyklus produktu, od výroby, přes dopravu, uživatelské zkušenosti, až po jeho likvidaci​​. Produkty jsou proto navrženy tak, aby byly znovu naplnitelné a tím pádem znovu využitelné.

Pro zabránění produkce dalších jednorázových plastů, které často končí na skládkách, jsou dávkovače EQUA CARE vyrobeny ze 100% recyklovaných PET lahví získaných z tříděného odpadu​​. Tento materiál lépe chrání produkty během přepravy, snižuje uhlíkovou stopu a redukuje produkci jednorázového plastového odpadu​​.

Použitím znovu doplnitelných produktů péče o tělo a domácnost od EQUA CARE můžete vytvořit až 30krát méně odpadu. Je to způsobeno tím, že dávkovače lze stále znovu plnit a sáčky od náhradních náplní lze kompostovat doma​​.

Celkově EQUA CARE představuje značku, která je nejen šetrná k životnímu prostředí, ale také klade důraz na kvalitu, zdraví a praktičnost svých produktů.

Proč EQUA CARE:

  • Přírodní složení
  • Znovuplnitelné dávkovače z recyklovaných PET lahví
  • Šetrné ke zdraví i k přírodě

 

Produkty EQUA CARE naleznete v kategorii Eco péče o tělo.

 
 
1 položek celkem
621 01 equa care body scented single refill
Akce
119 Kč –30 %
69 Kč bez DPH
83 Kč

Náhradní náplň do dávkovače sprchového gelu  

Kód: EC BO RE

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.