Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Fato

Vítejte ve světě FATO, kde se setkává inovace s udržitelností. Představujeme značku ekologických jednorázových ubrousků a kapesníků, která je synonymem pro dokonalou symbiózu mezi pokročilými technologiemi, produktovou inovací a hlubokým environmentálním povědomím. FATO je hrdým představitelem skupiny Lucart.

FATO se vyznačuje výjimečnou kvalitou, která jde ruku v ruce s ochranou životního prostředí. Jasným příkladem tohoto závazku je řada EcoNatural, vyrobená z Fiberpack®, materiálu získaného z recyklace celulózových vláken použitých nápojových kartonů. Tento proces recyklace nejenže podporuje udržitelnost, ale také se promítá do všech následujících fází životního cyklu produktu.

Značka FATO se neustále zaměřuje na snižování dopadu svých produktů na planetu. To se odráží v používání výrobních systémů, které minimalizují odpad, a v neustálém výzkumu v oblasti recyklovaných a recyklovatelných materiálů pro primární a sekundární balení.

Odpovědný přístup FATO k ochraně životního prostředí je podložen řadou prestižních certifikací, včetně EU Ecolabel, FSC™ a PEFC. Tyto certifikace jsou svědectvím nejen o neustálém úsilí značky o ekologickou udržitelnost, ale také o jejím úspěchu v této oblasti.

 

Proč FATO:

  • kvalita respektující životní prostředí
  • udržitelný způsob výroby
  • certifikováno EU Ecolabel, FSC™ a PEFC

 

Produkty FATO naleznete v kategoriích Eco domácnost, Pro firmy a Kapesníky a ubrousky.

3 položek celkem
Výstřižek
29 Kč bez DPH
35 Kč

2-vrstvé ubrousky na jedno použití. Barva havana. 

Kód: 82595000
Výstřižek1
37 Kč bez DPH
45 Kč

Ekonatural papírové 2-vrstvé ubrousky. Rozměr 24x24 cm. 

Kód: 82228600
ubrousky
15 Kč bez DPH
18 Kč

2-vrstvé papírové ubrousky Think Natural z řady Natural vyrobené ze surovin získaných z recyklovaných celulózových vláken. Balení obsahuje 50 ks ubrousků. Rozměry 12 x 12 cm.

Kód: 82214000

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.