Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

FLO

Britská značka FLO vzešla z touhy dvou nejlepších přítelkyň, Tary a Susan, přinést na trh produkty, které osloví ženy po celém světě a přitom budou šetrné k naší planetě. Při jednom z jejich rozhovorů se zrodila myšlenka vytvořit něco, co by řešilo nedostatek ekologických menstruačních produktů. Po mnoha výzkumech a přípravách se tak zrodila značka FLO.

Poslání značky FLO je jasné a jednoduché: vyrábět produkty, které inspirují ženy k pocitu sebejistoty i v těch nejkomplikovanějších momentech spojených s našimi těly. Od roku 2017, kdy byla značka oficiálně spuštěna, si FLO klade za cíl nejen podporovat individuální pohodu, ale také prosazovat udržitelnost a snižovat ekologickou stopu.

Materiály používané FLO jsou pečlivě vybírány s ohledem na planetu i lidské zdraví. Od organického bambusu s certifikací eco-tex po přírodní bavlnu bez jakýchkoli barviv, chemikálií a škodlivin. Značka se zavázala k používání materiálů, které jsou přátelské k životnímu prostředí a zároveň poskytují nejvyšší možnou úroveň pohodlí a bezpečnosti.

Značka FLO jasně ukazuje, že je možné spojit péči o tělo a intimní zdraví s hlubokým závazkem k udržitelnosti a férovým pracovním praktikám. Produkty této značky nejen že poskytují komfort a bezpečí, ale také přispívají k lepší budoucnosti pro náš svět.

Proč FLO:

  • pohodlné
  • bezpečné
  • šetrné k planetě

 

Produkty značky Flo naleznete v kategorii Intimní hygiena a sex.

4 položek celkem
FLO menstruační tampony z bio bavlny mix 8 ks Regular a 8 ks Super
Akce
119 Kč –30 %
69 Kč bez DPH
83 Kč

Menstruační tampony z biobavlny pro slabé, střední a silné krvácení bez parfemace a barviv, bělené bez chlóru 100% biologicky rozložitelné a kompostovatelné balené do 100%...

Kód: FLO-NNTAMP01
FLO Ultra tenké menstruační vložky z bio bambusu, s křidélky mix 10 ks denních a 5 ks nočních
82 Kč bez DPH
99 Kč

Výhodný mix balíček 15 ks FLO ultra tenkých menstruačních vložek s křidélky z bio bambusu a kukuřičných vláken bez GMO obsahuje kombinaci 10 ks denních a 5 ks nočních vložek.

Kód: FLO-BAMB01
FLO Ultra tenké slipové vložky z bio bambusu 24 ks
82 Kč bez DPH
99 Kč

Slipové vložky z bio bambusu a kukuřičných vláken bez GMO při špinění nebo výtoku bez parfemace a barviv, bělené bez chlóru z více jak 99 % biologicky rozložitelné a...

Kód: FLO-BLINE01
big4733 1[1]
123 Kč bez DPH
149 Kč

Menstruační tampony z biobavlny s eko aplikátorem pro slabé, střední a silné krvácení bez parfemace a barviv, bělené bez chlóru 100% biologicky rozložitelné a...

Kód: FLO-APTAMP02

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.