Flow nutrition

Flow nutrition je česká značka, která vyrábí špičkové přírodní doplňky stravy, jenž jsou založené na vědě. Vyvíjí produkty pro správné fungování těla v náročných podmínkách 21. století. Tyto doplňky neobsahují zbytečnou chemii a jsou určeny pro život žitý na maximum.

Ve Flow nutrition využívají vědu a ty nejmodernější poznatky, ve kterých hledají řešení problémů. Přetváří synergii mezi složkami v dokonalé kombinace, které pomohou ve zdraví stíhat tempo nynější doby. Pokaždé provádějí vstupní kontroly surovin a laboratorní testy na aktivní složky v látkách, které deklarují výrobci.

Příběh značky začal, když hledali kvalitní suplementy, jenž by pomohly stíhat tempo dnešní doby. Protože takovéto suplementy nenalezli, tak je sami vytvořili. Značka začala hledat možnosti, jak naplňovat ambice a život efektivněji, jelikož dobře zná studentský život prolitý energetickým nápojem a kávou v noci před zkouškou a stresy dané pracovními deadliny. Od pochybných doplňků stravy a čajů se dostali k jejich průzkumu prvních kombinací přírodních látek, jenž by lidi dostaly do formy, a to jak mentální, tak fyzické.

Díky intenzivnímu výzkumu vytvořili první seznam kombinací a začali testovat jejich účinky na produktivitu. Testy trvaly 8 měsíců a z toho vznikl jejich první produkt. Od vzniku prvního produktu již uplynulo dost času. Nyní již vědí, že cesta za zdravým životem prožitým naplno nikdy nekončí.

Produkty značky Flow nutrition naleznete v kategoriích: Flow nutrition omega 3, Flow nutrition fitness doplňky stravy, Flow nutrition stres a relax, Flow nutrition detox, Flow nutrition vitamín D, Flow nutrition kloubní výživa, Flow nutrition energie a vitalita, Flow nutrition imunita, Flow nutrition pro spánek a usínání, Flow nutrition paměť a mozek, Flow nutrition multivitamíny, Flow nutrition hořčík, Flow nutrition vyčerpanost a únava.

2 položek celkem
Longevity 1024x1024@2x[1]
2 223 Kč bez DPH
2 490 Kč

Kombinace přírodních látek pro zpomalení procesu stárnutí a ochranu buněk.

Kód: ECO99927
Longevity 1024x1024@2x[1]
2 223 Kč bez DPH
2 490 Kč

Kombinace přírodních látek pro zpomalení procesu stárnutí a ochranu buněk.

Kód: ECO81817

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.