Laskominky

Jedná se o českého výrobce luxusních pamlsků a paštik té nejvyšší kvality. Příběh této značky začíná u výběru prvotřídních surovin a pečlivého ručního zpracování. Suroviny procházejí jemným mletím a velmi pomalým sušením při nízkých teplotách mezi 60 a 80 °C, což zajišťuje zachování vysokého obsahu bílkovin, vitamínů a prodloužení trvanlivosti i bez použití konzervantů, až po zabalení a expedici. Výrobce dodává pouze čerstvé zboží na objednávku.

Tyto pamlsky jsou jedinečné svým složením a výrobou. Na 100 g pamlsků je použito téměř 500 g směsi a dalších čerstvých surovin. Vyrábí se pod přísným dozorem Veterinární správy Praha a Ústředního kontrolního a zkušebního zemědělského ústavu. Produkty jsou testovány Státním veterinárním ústavem Praha a na zvířatech. Nedkladuje se, vyrábí se vždy přímo na objednávku, aby bylo zboží dodáno vždy čerstvé, pro delší dobu trvanlivosti (10 měsíců). Zboží je k dispozici v sáčcích po 100 g / 200 g nebo vážené od 0,5 kg.

Paštiky jsou vytvářeny z čerstvého masa, které je ihned po dovážení zpracováno. Celý proces zahrnuje ruční zpracování, kdy každý kousek prochází rukama od převzetí od dodavatele masa až po jeho expedici. Maso a kořenová zelenina jsou vařeny v masovém vývaru, po rozmixování se přidává špenát za studena a lněné semínko, což umožňuje udržet část minerálních látek a vitamínů. A opět, vše bez použití konzervantů.

 

Žádné produkty značky Laskominky nebyly nalezeny...

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.