Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Molino di Ferro

MOLINO DI FERRO SPA - PROBIO

Molino di Ferro je italská značka potravin, která si zakládá na pečlivém výběru těch nejlepších italských surovin a jejich tradičním způsobu zpracování. Produkty Molino di Ferro jsou výsledkem kombinace tradičních metod a moderního přístupu k ekologii a udržitelnosti.

Molino di Ferro je oblíbenou značkou nejen v Itálii, ale i v zahraničí. Značka garantuje vysoké a přísné kvalitativní standardy, což potvrzují i jejich certifikace. Produkty Molino di Ferro jsou výsledkem krátkého a udržitelného dodavatelské řetězce.

Vyzkoušejte Molino di Ferro a objevte autentickou benátskou dobrotu, která je v souladu s tradičními metodami a moderním přístupem k ekologii a udržitelnosti.

Proč Molino di Ferro:

  • Pečlivý výběr surovin
  • Tradiční způsoby zpracování
  • Ekologický přístup

 

Produkty Molino di Ferro naleznete v kategoriích Těstoviny a Bezlepkové potraviny.

3 položek celkem
116007 kopie
80 Kč bez DPH
90 Kč

Těstoviny z kukuřičné bio mouky mají hrubý a porézní povrch a tak lépe udrží omáčky a koření. Vhodné pro celiaky. Druh těstovin: Capellini

Kód: ECO86686
116008 kopie
81 Kč bez DPH
91 Kč

Těstoviny z kukuřičné bio mouky mají hrubý a porézní povrch a tak lépe udrží omáčky a koření. Vhodné pro celiaky. Druh těstovin: Eliche

Kód: ECO86687
116006 kopie
81 Kč bez DPH
91 Kč

Těstoviny z kukuřičné bio mouky mají hrubý a porézní povrch a tak lépe udrží omáčky a koření. Vhodné pro celiaky. Druh těstovin: Tagliatelle. 

Kód: ECO86685

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.