Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Navěky

Navěky.cz

  

Navěky je český projekt, který přináší inovativní řešení, jak na zdravé stárnutí. Stárnutí je přirozený proces, který zkrátka nelze zvrátit, nehledě na to, jak moc bychom si přáli tuto schopnost mít. Co ale můžeme udělat je podpořit naše tělo tak, aby stáří nebylo obdobím vyčerpání a všelijakých jiných neduh, ale naopak obdobím plného vitality, z kterého se budeme moci těšit. A právě proto je tu Navěky a jejich doplněk stravy ve formě tablet, který podporuje zdravý průběh této neoddělitelné součásti života.

Tajemství tablet Navěky tkví v jejich složení. To je z 99% tvořeno látkou NMN neboli Nicotinamid mononukleotidu. Ten je součástí veškerých živých organismů, v jejichž tělech podporuje tvorbu NAD (Nicotinamid adenin dinukleotid). NAD je důležitý pro normální funkci nervové soustavy a metabolismu, přispívá k udržení zdravých sliznic a snižuje únavu a vyčerpání. 

Proč Navěky:

  • Česká kvalita
  • 99% čistota díky speciálnímu extračnímu procesu 
  • Certifikováno

 

Kapsle Navěky najdete v kategorii energie a vitalita.

1 položek celkem
43 naveky foto stin
Akce Tip + Dárek zdarma
1 490 Kč –33 %
884 Kč bez DPH
990 Kč

Doplněk stravy Nicotaminid Mononucleid (NMN) pro podporu dlouhověkosti prostřednictvím navýšení množství molekuly NAD (Nicotinamide Adenine Dinucleotide) v těle. Zvyšuje...

Kód: OM63605

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.