Navěky

Navěky.cz

Délka života a zdravá délka života se od sebe liší v průměru o 20 %. Dvacet procent našeho života „umíráme“ a žijeme nemocní. Paradoxem je, že většina lidí se žene za dlouhým životem, nikoliv za zdravým dlouhým životem. Zdravotnictví, které známe, dokáže prodloužit život, ale nedokáže zajistit zdravý a kvalitní dlouhý život. Zdravotnictví dokáže uhasit požár, ale zamezit jeho vzniku můžete jen vy sami.

Navěky.cz je inspirován produktem, který v USA proslavil Harvardský doktor David A. Sinclair, Ph.D., A.O. Soustředíme se na zlepšení kvality života skrze produkty, které jsou založené na absolutní kvalitě jednotlivých složek. V budoucnu se můžete těšit na další produktové řady, které budou ctít naše hodnoty v podobě pozitivní zákaznické zkušenosti a nejlepší tržní kvalitě.

Všechny doplňky stravy vyrábíme v České republice. Nejmodernější technologie a partnery co mají 22 let zkušeností nám umožňují dosahovat té nejlepší kvality na trhu.

1 položek celkem
43 naveky foto stin
+ Dárek zdarma
1 490 Kč –34 %
818 Kč bez DPH
990 Kč

Doplněk stravy Nicotaminid Mononucleid (NMN) pro podporu dlouhověkosti prostřednictvím navýšení množství molekuly NAD (Nicotinamide Adenine Dinucleotide) v těle. Zvyšuje...

Kód: OM63605

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.