Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Plasma For People

Plasma for People (P4P) je inovativní biotechnologická společnost, která se zaměřuje na vývoj cenově dostupných a funkčních náhrad krevní plazmy, parenterálních expandérů a výživy.

V současné době se k tradiční krevní plazmě dostane pouze třetina těch, kteří by ji potřebovali. Edestin, jako organická alternativa krevního albuminu, otevírá široké možnosti ve světě léčby. Tato přírodní bílkovina nabízí inovativní řešení pro terapeutické využití, což může mít významný dopad na efektivitu a dostupnost léčebných metod. 

Hlavní misí společnosti je zpřístupnit tyto inovace co nejširšímu spektru pacientů, a tím napomoci ke zlepšení zdravotní péče na globální úrovni. Tato vize je založena na rozvoji bezpečných, efektivních a ekonomicky dostupných produktů, které mohou radikálně změnit přístup k léčbě a výživě v kritických zdravotních situacích. Díky intenzivnímu výzkumu v oblasti organických plazmatických náhrad a edestinu, P4P nejenže přispívá k vědecké komunitě, ale také nabízí naději pro lepší budoucnost pacientů po celém světě.

 

Proč Plasma for Peolpe:

  • bezpečné
  • efektivní
  • ekonomicky dostupné

 

Produkty Plasma for People naleznete v kategorii Proteiny.

1 položek celkem
Potravinový doplněk Bloody vital
Bloody Vital 120 kapslí
Skladem u partnera
872 Kč bez DPH
977 Kč

Obohacená konopná mouka s vysokým obsahem proteinu edestin. Je to nejkomplexnější sada aminokyselin pro stavbu bílkovin. Vhodná pro sportovce, duševně aktivní osoby. Urychluje...

Kód: 59958

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.