Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Radflek

Radflek, divize britské společnosti Technical Converters Limited, představuje průlom v oblasti úspory energie s revolučním reflektorem pro radiátory. Tento produkt, který je součástí renomované firmy s pevnými kořeny na britském trhu, kombinuje inovaci a efektivitu, čímž nabízí spotřebitelům ekonomické a ekologické řešení pro domácí vytápění.

Radflek je reflektor radiátoru, který snižuje vaše náklady na vytápění tím, že odráží až 95 % jinak ztracené energie zpět do místnosti, namísto vytápění zdi a okolí domu. Méně spotřebované energie znamená menší uhlíkovou stopu, což přispívá k ochraně životního prostředí.

Radflek navíc velmi snadno nainstalujete. Nevyžaduje demontáž radiátorů, profesionální instalatéry ani připevnění na zeď – stačí jej zavěsit za radiátor na stěnové držáky a je hotovo. Po instalaci je Radflek prakticky neviditelný. Instalace je rychlá a jednoduchá, trvá jen několik minut, a hravě ji zvládnete i vy.

Radflek přináší jeden z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů, jak ušetřit energii v domácnosti.

Proč Radflek:

  • Až 95 % tepla odraženo zpět do místnosti
  • Nižší náklady na vytápění
  • Rychlá a jednoduchá instalace

 

Produkty značky Radflek a další pomocníky pro úsporu energie v domácnosti naleznete v kategorii Úspora energií.

1 položek celkem
Úsporné radiátorové fólie Radflek 3 ks pro 6 radiátorů a 2ks Radstik
Tip Bestseller
578 Kč bez DPH
699 Kč

!!!NEVYTÁPĚJTE ULICI, ŠETŘETE SI SVÉ TEPLO A PENÍZE V DOMÁCNOSTI!!! Ušetřete za energii a teplo ve své domácnosti Odráží minimálně 95 % tepelné energie Snižuje tepelné ztráty:...

Kód: RF-6RP12FC2RS

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.