Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Steeblo

Steeblo

Skleněná brčka jsou vyrobena v české sklárně na severu Čech. Tímto i my přispíváme k rozvoji českého sklářství. Výroba všech produktů zanechává minimální ekologickou stopu. 

  • Ekologická a dlouho vydrží

Skleněná brčka jsou vyrobena z borosilikátové skla. To znamená, že se při běžném užívání jen tak nerozbijí. Tato ekologická brčka lze používat opakovaně, na rozdíl od těch plastových. Další výhodou je, že je můžete recyklovat až doslouží svému účelu. 

  • Hodí se do studených i horkých nápojů

Skleněná znovupoužitelná brčka můžete využít do nejrůznějších nápojů. Bez obav je můžete dát do džbánku ledově vychlazené limonády i horkého čaje. Různé typy brček se hodí do nápojů rozdílných teplot, hustoty, barev i chutí...

  • Lze je mýt v myčce na nádobí

Sklo i potisk brček byly vyvinuty tak, aby se mohly mýt v myčce na nádobí. Jelikož je sklo průhledné, nečistoty jsou v něm perfektně vidět. Pokud nejste jedním z těch kteří vlastní myčku, brčko můžete umýt i v ruce. Případné zaschlé nečistoty můžete vyčistit kartáčkem. Po umytí je vhodné nechat uschnout brčko ve svislé poloze a nechat z něj vodu odkapat. 

  • Neovlivňují chuť nápoje

Na rozdíl od kovových, plastových, papírových či bambusových brček neovlivňují chuť nápoje, které brčkem pijete.     

  • Zdravotně nezávadná

Brčka jsou vyrobená z certifikovaného skla určeného do potravinářství, proto jsou bezpečná i pro děti. Existují i studie, které prohlašují, že skleněná brčka můžou pomoc s léčbou řečových vad, jako je například šišlání. Pokud se ti podaří brčko rozbít, nemusíš se obávat malých úlomků. Navíc nezanechávají tzv. mikroplasty, tak jako ta plastová brčka.

 

Žádné produkty značky Steeblo nebyly nalezeny...

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.