Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Thermilate

Společnost Thermilate Technologies Ltd se specializuje na vývoj barev a nátěrů, které v sobě kloubí funkčnost, bezpečí a úsporu energie.

Termoizolační barvy a nátěry na podlahu vyrábí společnost Thermilate od roku 2001. Klade si za cíl nabízet produkty usnadňující dekoraci, zvyšující efektivitu a energetickou úspornost. Základem její filozofie je intenzivní výzkum a vývoj, díky čemuž Thermilate přináší na trh nátěry, které jsou nejen funkční a dekorativní, ale také zvyšují tepelnou efektivitu a bezpečnost použití.

Inovativní izolační technologie Thermilate vytváří po zaschnutí tepelnou bariéru, která odráží teplo a vede tak ke snížení energetických nároků na vytápění či chlazení objektů. Tím společnost přispívá k výrazné úspoře energie a nákladů. Produkty Thermilate jsou vyrobeny podle originálních receptur testovaných ve světově předních laboratořích a jsou určeny pro širokou škálu aplikací, což z nich činí ideální volbu pro každého, od domácností po velké korporace.

 

Proč Thermilate:

  • znatelná tepelná úspora
  • funkční a bezpečné produkty
  • vhodné pro domácnosti i firmy

 

Termoizolační barvy a nátěry Thermilate naleznete v kategorii Úspora energií.

1 položek celkem
Thermilate termoizolační nátěr InsoFloor na podlahy 1l
578 Kč bez DPH
699 Kč

INSOFLOOR je energeticky úsporný akrylový nátěr NOVÉ GENERAGE, z keramických mikročástic, který zlepšuje tepelně izolační vlastnosti podlah. !!!NEVYTÁPĚJTE ULICI, ŠETŘETE SI SVÉ...

Kód: 990062

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.