Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

WeCare

We Care

V dnešním uspěchaném tempu moderního života často zanedbáváme vlastní zdraví a péči o sebe sama. Neposkytujeme tělu potřebnou kvalitní a vyváženou stravu a mnohdy přehlížíme důležitost prevence. Proto byly vyvinuty  výživové doplňky nové generace WeCare. Receptury byly navrženy bez jakýchkoli limitů s použitím těch nejkvalitnějších surovin pro zajištění maximální účinnosti.

WeCare jde cestou inovace a vývoj nikdy neustává. Nepoužívají běžné suroviny, používají jen ty nejkvalitnější. Nespoléhají na sílu jedné látky, jejich receptury jsou vždy komplexní a díky tomu účinné.

Doplňky stravy WeCare vznikají ve spolupráci s týmem předních odborníků. Používají nejmodernější výrobní technologie a prémiové ingredience. Jejich produkty jsou výsledkem spojení vědy a přírody a neustálého pokroku a inovací.  Díky tomu se řadí mezi výživové doplňky nové generace. Kladou vysoké nároky na kvalitu surovin. Pečlivě vybírají a kombinují aktivní látky, aby společně poskytly našemu tělu maximum svých účinků a zajistily nejvyšší míru vstřebatelnosti.

Každý z produktů prochází náročným procesem vývoje, testování a schvalování, a to vše pod dozorem expertního týmu odborníků. Používají výhradně ingredience, které byly testovány třetí stranou a jsou podpořeny klinickými studiemi.

9 položek celkem
WeCare about your BEAUTY drink  tubus, 28 sáčků
2 223 Kč bez DPH
2 490 Kč

Nápoj s příchutí mandarinky, který napomáhá zpomalovat proces stárnutí. Obsahuje čtyři patentované látky s garantovanou účinností, bylinné extrakty, vitaminy a minerály. Tyto...

Kód: OM89339
WeCare about your FOCUS, 120 ks
1 509 Kč bez DPH
1 690 Kč

Inovativní receptura, která je navržena tak, aby podporovala vaši paměť, mentální koncentraci, a tím vám pomohla dosáhnout optimální kognitivní výkonnosti.

Kód: OM99687
WeCare about your HAIR, 120 ks
1 509 Kč bez DPH
1 690 Kč

Unikátní přípravek pro vnitřní péči o vlasy a vlasovou pokožku. Všechny použité ingredience jsou aplikovány v maximálních koncentracích, aby krok za krokem posilovaly,...

Kód: OM89321
WeCare about your IMUNITY drink pack, 28 sáčků
1 955 Kč bez DPH
2 190 Kč

Mimořádně koncentrovaný nápoj pro podporu imunity, který napomáhá tělu efektivně budovat obranu proti virům a bakteriím. Usnadňuje proces uzdravení a navrací tělo do rovnováhy.

Kód: OM99689
WeCare about your LIBIDO, 120 ks
1 420 Kč bez DPH
1 590 Kč

Speciálně vyvinutý komplex aktivních látek přináší ženám nový zdroj životní energie, která dodá pozitivní impuls vašemu sexuálnímu životu. 

Kód: OM99685
WeCare about your SKIN, 120 ks
1 509 Kč bez DPH
1 690 Kč

Extra koncentrovaný doplněk stravy spojuje dva mimořádné účinky v jeden komplexní. Startuje efektivní a přesně cílený detox pleti a pomáhá rozproudit lymfatický systém, čímž...

Kód: OM99686
WeCare about your SLEEP, 120 ks
1 509 Kč bez DPH
1 690 Kč

Unikátní receptura, která komplexně a na všech úrovních pomáhá s kvalitním spánkem a usnadňuje usínání. Po kvalitním spánku se do nového dne probudíte odpočatí a plní energie. 

Kód: OM99684
WeCare about your BEAUTY drink pack, 28 sáčků
1 955 Kč bez DPH
2 190 Kč

Nápoj s příchutí mandarinky, který napomáhá zpomalovat proces stárnutí. Obsahuje čtyři patentované látky s garantovanou účinností, bylinné extrakty, vitaminy a minerály. Tyto...

Kód: OM99688
WeCare about your MENOPAUSE, 120 ks
1 420 Kč bez DPH
1 590 Kč

Komplex nejúčinnějších přírodních ingrediencí, který se hodí pro zmírnění negativních projevů menopauzy a pro celkové zlepšení komfortu v tomto náročném období.

Kód: OM89327

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.