Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Bio čistící písek Laco Pierre d'Argent

Ekologický pomocník do domácnosti, který na první pohled vypadá jako levandulový tělový krém, ovšem není tomu tak. Jde o speciální čistící písek s levandulovou vůní Pierre d'Argent od značky Laco.

Ocení ho tedy především váš domov a věřte, že ve výsledku budete nakonec spokojeni i vy.

 

 

Písek se dá použít téměř na všechny povrchy, od dřezu, varné desky, dlaždic, přes okna, zrcadla, nábytek, vanu, umyvadlo až po nádobí. Skvělý je ale i na čištění obuvi nebo klidně i na zahradní nábytek nebo skleník, který už začíná vlivem počasí lehce zelenat.

Stačí dát na navlhčenou houbičku malé množství písku a přejíždět po znečištěném povrchu. Po vyčištění už se jen povrch opláchne vodou a je hotovo.

Třeba na vodovodní baterie nebo kachličky v koupelně je písek perfektní. Po opláchnutí vytvoří pomyslný ochranný film, který odpuzuje vodu a tím pádem se baterie nebude tak rychle zanášet kapkami a vodním kamenem, pokud máte doma tvrdší vodu.

Houbička je součástí balení a je šikovně ukrytá přímo pod víčkem. I menší prodávané 300 g balení je dostatečně velké, takže ho nespotřebujete hned po pár úklidech. Písek není sypký, ale je v kelímku slisovaný a na první pohled připomíná křídu. Stačí ho na houbičku nanést opravdu jen malé množství, aby zafungoval i na odolnější špínu. Přejíždět se dá po písku přímo navlhčenou houbičkou nebo si kousek odrýpnout prstem. Houbička má větší póry, takže v ní ulpí dostatečné množství přípravku.

 

Ačkoliv jde o písek, asi se ptáte, zda by nemohlo dojít k poškrábání povrchů. Tady není třeba žádných obav. Písek je na bázi jílového kamene a poradí si s jakýmkoliv povrchem bez poškrábání nebo ztráty původního lesku.

Složení je z 99,9 % přírodního původu a je v bio kvalitě, takže neublížíte přírodě, sobě, ani domácím mazlíčkům. Čistič je původem z Francie, proto je levandulová vůně hodně autentická a určitě si na ní dal výrobce hodně záležet. Je jemná a při úklidu stejně příjemná, podobně jako třeba citron. A pokud více preferujete právě svěží citrusové vůně, můžete mrknout i na verzi s citronovou vůní.

Písek neobsahuje žádné fosfáty ani chemické látky.

Složení: ≤ 5 %: ROSTLINNÝ TUK, GLYCERIN ≥ 5 % A ≤ 15 %: MÝDLOVÉ VLOČKY, MÝDLO > 30 %: JÍL, VODA < 0,01 %: CITRONOVÝ OLEJ (CITRONELLOL A LIMONEN).

Takto si písek poradí s velkou připáleninou na spodní straně hrnce. Pravda, při takovém znečištění už to chce trochu času a námahy, ale výsledek určitě stojí za tu snahu. Houbička se pak jednoduše vymyje vodou od nečistot a je jako nová a připravená na další použití. Navíc se nijak při častém používání netrhá nebo nedeformuje, jako třeba běžné houbičky na nádobí.

K mání je ještě citronová varianta a prodává se ve dvou velikostech. Na zkoušku tedy můžete nejdříve zkusit menší 300 g balení a poté se zásobit rovnou velkou, téměř kilovou dózou.

.
.
.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.