Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Ekologické úklidové hadříky More Joy

Řekněte stop jednorázovým utěrkám a hadrům z umělých vláken a vyzkoušejte místo nich úklidové hadříky More Joy. Jsou vyrobené z přírodních materiálů, pratelné a zcela kompostovatelné. Navíc je tato finská firma přináší v mnoha různých designech, a tak si určitě vyberete ten svůj. Uvidíte, že i úklid se může stát potěšením.

Zbavte se jednorázových utěrek

Jednorázové kuchyňské utěrky se sice mohou zdát neškodné, ale byli byste překvapení, jakou masu odpadu v konečném důsledku tvoří. A to zcela zbytečně. Nemluvě o dalším zbytečném plastovém obalu, ve kterém jednorázové utěrky kupujeme. Stejně, jako mnoho dalších věcí v našich domácnostech, i jednorázové kuchyňské utěrky se dají vyměnit za pratelné látkové, které můžete používat opakovaně.

Ale pozor, není hadřík, jako hadřík. Hadříky na úklid bývají často vyrobeny z umělých vláken, jejichž mikročástice se při praní uvolňují přímo do vody a putují tak do přírody, kde škodí životnímu prostředí. 

Seznamte se s More Joy

More Joy je finská společnost, fungující od roku 1997, která kromě úklidových utěrek vyrábí i další designové, ale zároveň ekologické kousky, které do vašich domovů přinesou radost. A zdaleka se nejedná pouze o pomocníky při úklidu. V jejich sortimentu najdete také například odličovací tampóny. Univerzální úklidové utěrky však patří k jejich vlajkovým produktům a proto si na ně pojďme posvítit. 

More Joy úklidové utěrky jsou vyrobeny z celulózy, která vzniká coby odpad při zpracování dřeva, a z bavlny, jejíž vlákna jsou příliš krátká na to, aby mohla sloužit na výrobu jiných textilií. Nejen, že jsou tedy vyrobeny pouze z přírodních materiálů, ale využívají zbytky, které už by jinak své využití nenašly. Stejně, jako dodavatelé celulózy a bavlny, i dodavatelé barev jsou vybírání v souladu s principy udržitelného rozvoje.   

Přednosti úklidových hadříků More Joy

Úklidové hadříky More Joy jsou šetrné jak k přírodě, tak k vaší peněžence. Vydrží totiž až 200 vyprání v pračce a jsou zcela biologicky odbouratelné. Až doslouží, můžete je tedy jednoduše a bez obav zkompostovat. Zkrátka ani gram zbytečného odpadu. Navíc mají díky použitému materiálu vysokou savost, a tak s nimi bude úklid nejen ekologičtější, ale také mnohem pohodlnější.

Díky pěknému designu navíc mohou být More Joy úklidové utěrky nejen dobrým pomocníkem při úklidu, ale také hezkým doplňkem do kuchyně nebo krásným a praktickým dárkem pro vaše blízké.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.