120g mýdlo je baleno nepromastitelným papírem a převázáno etiketou, 60g mýdlo je v sáčku z recyklovaného papíru a na něm je připevněna etiketa.

Typ pokožky: všechny druhy pokožky včetně vysoce citlivé (obsahuje pouze esenciální olej levandule, který dráždí jen minimum z nás).

Další z řady našich oblíbených levandulových mýdel, tentokrát s esenciálním olejem pouze z levandule, který je dobře snášen téměř všemi lidmi, ekzematické projevy dokonce často tiší. 

Toto mýdlo obsahuje nejvyšší poměr bambuckého másla ze všech našich mýdel. Udržuje v pleti vlhkost a zanechává ji pružnou. Mýdlo má díky němu tak smetanovou texturu, jako žádné jiné. Hojně je obsažen také mandlový olej se svými regeneračními a také uklidňujícími účinky, které se výborně snoubí s vlastnostmi levandule. 

Hydratovat vás bude i dodaný laktát, díky citrátu můžete mýdlo použít s úspěchem jako vlasový šampon. Vytváří bohatou pěnu a levandule má schopnost tišit také podrážděnou vlasovou pokožku

Barveno 100% přírodním modrým indigem vyráběným z rostliny indigovníku tradiční řemeslnou ruční výrobou, zcela bez chemických látek. Používá se již od starověku.

Ingredients: Sodium Shea Butterate (bambucké máslo), Sodium Sunflowerseedate (slunečnicový olej), Aqua, Sodium Sweet Almondate (mandlový olej), Sodium Cocoate (kokosový olej), Gylcerin, Sodium Castorate (ricinový olej), Lavandula angustifolia oil (esenciální olej levandule), Sodium Citrate (citrát), Sodium Lactate (laktát), Indigofera Tinctoria powder (indigo), Geraniol*, Limonene*, *přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích