Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Užijte si koupání i s těmi nejmenšími díky plenkám do vody

Léto je v plném proudu a slunečné dny lákají k pobytu u vody. Užijte si letní radovánky i s těmi nejmenšími díky koupacím plenkám. Vaše miminko se v nich bude cítit pohodlně a nebudete se muset obávat žádné “nehody”. Navíc většina modelů vydrží díky patentkům, které umožňují nastavit požadovanou velikost plavek, s vašimi dětmi i několik měsíců. Ušetříte tak nejen přírodu, ale také svou kapsu.

Co jsou plenkové plavky a proč je používat

Plenkové plavky jsou látkovou alternativou ke klasickým jednorázovým koupacím plenkám. Jsou vhodné pro děti od těch novorozených až po batolata, a to zhruba do váhy 13 kg, v závislosti na konkrétním modelu. Obvykle jsou totiž opatřeny patentky, které umožňují nastavit požadovanou velikost. Plenkové plavky šetří vaši peněženku. Stačí je totiž jednoduše vyprat a jsou zase jako nové. 

Není to pouze vaše peněženka, k čemu jsou koupací plavky šetrné. Díky tomu, že je lze používat opakovaně šetří také životní prostředí. Nahrazují jednorázové koupací plavky, které znamenají kvanta zbytečného odpadu navíc.

Kromě toho jsou velice pohodlné a spolehlivé. Velice snadno nastavíte požadovanou velikost tak, aby miminku obepínaly stehna i zádička. Není potřeba vkládat žádnou další vložku, plenkové plavky se používají jednoduše tak, jak jsou.

Plenkové plavky dostupné na trhu

Plenkové plavky nabízí hned několik výrobců. Vyzkoušet můžete například ty od české rodinné firmy Bobánek. Jejich plenky jsou nejen funkční a kvalitní, ale nabízejí také řadu nejrůznějších designů, které se vašim dětem určitě zalíbí. Díky nastavitelným patentkům rostou spolu s vaší ratolestí. Další oblíbenou značkou jsou Bamboolik nebo T-Tomi. Stejně, jako ty předešlé, jsou vyrobeny ze 100% polyesteru. Plenkové plavky všech zmíněných značek lze prát bez obav až na 60 stupňů. Vyhněte se však sušičkám prádla. Všechny modely rovněž disponují patentkami, díky kterým nastavíte požadovanou velikost plavek.

 Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.