WoldoHealth® Kolagen s kyselinou hyaluronovou 500g

Kód: WHHKHB1X500
1 099 Kč –2 %
WoldoHealth® Kolagen s kyselinou hyaluronovou 500g
1 099 Kč –2 % 1 077 Kč / ks 937 Kč bez DPH
Skladem u partnera
Možnosti doručení

WoldoHealth kolagen je vyroben z kvalitních surovin s ověřeným původem a certifikací čistoty, kdy 100% kolagen pochází z Argentinské farmy a má certifikaci Halal. Neobsahuje žádná aditiva jako je lepek, sója, laktóza nebo sladidla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolagen s kyselinou hyaluronovou, základní stavební jednotky pro lidské tělo
Kolagen je druh proteinu, který hraje důležitou roli při budování a podpoře mnoha tkání, od kostí a chrupavek po kůži, vlasy, nehty či trávicí systém. Kolagen si můžeme představit jako lepidlo pro celé naše tělo. Vytváří vazivo, čímž podporuje zdravou strukturu pokožky, svalové tkáně, kostí a šlach. 

Skládá se z esenciálních aminokyselin a v rámci organismu tvoří 30% veškerých bílkovin. V lidském těle existuje mnoho různých typů, ale naprostá většina je tvořena tvz. kolagenem typu I (v kostech a kůži), kolagenem typu II (v chrupavce a kloubech) a kolagenu typu III (ve svalových buňkách a nervových tkáních).

Kolagen je protein, který si naše tělo dokáže vytvářet, pokud má dostatek potřebných živin. Ale s postupem věku se tato schopnost začne snižovat. Přibližně kolem věku 20 let se produkce kolagenu zpomaluje a kolem věku 40 let kolagen klesá rychleji, než ho tělo dokáže vyprodukovat. 

Tento proces lze zpomalit konzumací potravin podporující přirozenou tvorbu kolagenu (tučné ryby, vejce, citrusové plody, listová zelenina, ořechové plody) nebo užíváním kolagenových doplňků. 

Proč kombinace kolagenu s kyselinou hyaluronovu a biotinem?
Kyselina hyaluronová, stejně jako kolagen, má příznivý účinek na pokožku, nehty, vlasy, klouby a pohybový aparát. Při jejich kombinaci se účinek obou látek zvyšuje. 

Lidské tělo je schopno si obě látky vytvářet, ale s postupem věku se jejich produkce zpomaluje až se úplně zastaví. Ztráta obou složek může být negativně pozorována na naší kůži, stavech zubu, kloubů a šlach. Proto je doporučeno od věku 25-30 let dodávat obě látky externě. Biotin je důležitý pro růst a obnovu buněk a tkání.

Při pravidelném používání může být elasticita pokožky udržitelně zvýšena. 

  • podporuje správnou funkci kloubů
  • zvyšuje elasticitu pokožky
  • pomáhá zlepšovat kondici střev
  • pomáhá zlepšení funkce paměti
  • pomáhá snižovat hladinu cholesterolu
  • detoxikuje tělo a podporuje správnou funkci jater
  • podporuje růst vlasů a zpevňuje nehty

Doporučená denní dávka kolagenu by se měla pohybovat 10.000 až 20.000 mg, dle stupně poškození kloubů. Je doporučováno začínat na nejvyšší hranici z důvodu nejrychlejšímu nasycení pojivových tkání a nastartování regeneračních procesů. Doporučená denní dávka kyseliny hyaluronové není stanovena, uvádí se v rozmezí 200-1000 mg, dle nejnovějších studií je doporučeno množství 240 mg kyseliny hyaluronové. Doporučená dávka biotinu je stanovena 50 µg, nejvyšší přípustné množství v denní dávce je 500 µg.

Náš produkt byl vyroben a testován ve farmaceutických podmínkách v Německu. 

Je vyroben z kvalitních surovin s ověřeným původem a certifikací čistoty, kdy 100% kolagen pochází z Argentinské farmy a má certifikaci Halal. Neobsahuje žádná aditiva jako je lepek, sója, laktóza nebo sladidla.

vyrobeno-v-nemecku-woldoshop   

Jaké je přesné složení produktu?
V jedné doporučené dávce (10g), vaše tělo obdrží 9 699,96 mg 100% hovězího kolagenu, 300 mg kyseliny hyaluronové a 40 µg biotinu.
 
V jaké formě je kyselina hyaluronová?
Jedná se o sodium hyaluronate, hyaluronát sodný.
 
Jaký kolagen obsahuje tento produkt?
Jedna se o 100% hovězí kolagen z volně pasoucího se skotu v Argentině s certifikací Halal.
 
Jaká je molekulární velikost kyseliny hyaluronové?
Existují 3 formy kyseliny hyaluronové. Nízkomolekulární, středněmolekulární a vysokomolekulární. Doporučená je kombinace mezi nízkomolekulární a středněmolekulární (přibližně kolem 600 KDa), protože molekuly jsou schopny projít jak klouby tak pokožkou. Náš produkt obsahuje kyselinu hyaluronovou o molekulární velikosti 500-700 kDa.
 
Jaká je doporučená denní dávka?
Doporučené denní dávkování závisí na vašem individuálním zdravotním stavu. Je doporučováno začínat na nejvyšší hranici z důvodu nejrychlejšímu nasycení pojivových tkání a nastartování regeneračních procesů. Doporučená denní dávka se pohybuje 10-20g (protože se jedná o přírodní produkt, nehrozí předávkování)
 
Co je to Halal?
Povolené halal potraviny jsou zkoumány, jestli neobsahují žádnou rizikovou příměs a následně jsou certifikovány.
 
Jak mohu zvýšit účinnost kolagenu?
Doporučujeme užívat s jídlem a zařadit do jídelníčku potraviny bohaté na vitamín C pro podporu tvorby kolagenu a pozitivních účinků na lidské tělo.
 
Budu přibírat na váze díky kolagenu?
Nejsou známy případy, kdy by kolagen vedl k přibývání na váze. Díky vysokému obsahu bílkovin obvykle vede k rychlému pocitu nasycení.
 
Po jaké době lze očekávat první výsledky?
Viditelné výsledky by se měly dostavit přibližně po 3-4 týdnech pravidelného užívání.
 
Co je hydrolyzovaný kolagen?
Mnoho látek v našem těle, musí být rozloženo (hydrolyzováno), aby je naše tělo mohlo beze zbytku využít. Hydrolyzovaný kolagen má stejné vlastnosti jako přírodní kolagen, ale lépe se rozpouští ve studené vodě, má lepší vstřebatelnost lidským tělem a větší biologickou aktivitu.
 
Jaké typy kolagenu existují?
Existuje až 28 různých typů kolagenu, které se liší svým složením, funkcí a strukturou. Mezi nejdůležitější patří typy I, II a III.
 
Jaké pozitivní účinky na zdraví má Kolagen?
Kolagen zvyšuje elasticitu pokožky, nehtů a vlasů, které také chrání před vnějšími vlivy a podporuje jejich růst a hustotu. Udržuje správnou funkci kloubů, zlepšuje kondici střev, pomáhá předcházet Alzheimerově chorobě, zlepšuje fungování paměti, snižuje hladinu cholesterolu, udržuje zdraví srdce, zvyšuje hustotu kostí, detoxikuje naše tělo a podporuje funkci jater.
 
Jaké jsou příznaky nedostatku Kolagenu?
Mezi příznaky nedostatku kolagenu patří zácpa, průjem, únava, nedostatek živin a oslabený imunitní systém. Kolagen tvoří stěny krevních cév, které jsou kvůli úbytku kolagenu méně schopné regulovat průtok krve. Přerušení průtoku krve může vyvolat příznaky, jako jsou bolest na hrudi, závratě, únavu a časté bolesti hlavy.
 
Jaké jsou potravinové zdroje Kolagenu?
Mezi potravinové zdroje kolagenu patří vajíčka, batáty, ryby, vývar z kostí, zelená zelenina bohatá na vitamín C.
 
Co je Biotin?
Biotin patří do skupiny vitamínů B a je jedním ze základních mikronutrientů. Můžete ho znát i pod názvem vitamín B7, ale nejčastěji se označuje pouze jako biotin.
 
Proč Biotin?
Biotin je důležitý pro růst a obnovu buněk a tkání. Náš produkt obsahuje formu D-biotinu, která je přirozeně se vyskytující forma biotinu, plně biologicky aktivní a tělem nejlépe vstřebatelná.
 
Jaké pozitivní účinky na zdraví má Biotin?
Účinky biotinu jsou známé zejména v oblasti krásy, protože přispívá k udržení zdravých vlasů a zářivé pleti. Kromě toho podporuje fungování nervového systému. Je také důležitý pro látkovou výměnu, která je důležitá pro tvorbu energie a správný metabolismus makronutrientů. Také napomáhá k růstu buněk a obnově tkání.
 
Co způsobuje nedostatek Biotinu?
Některá antibiotika mohou snižovat absorpci biotinu ve střevech, alkohol a nikotin jeho potřebu zvyšují. Jeho nedostatek může vyvolat negativní změny týkající se pokožky a nervové soustavy jako je zhoršení kvality vlasů, kožní vyrážka nebo chromická únava.
 
Jaké jsou potravinové zdroje Biotinu?
Potravinové zdroje biotinu jsou žloutky, hovězí maso, sója, ořechy, obiloviny, mléko, kvasnice, játra.
 
Jaká je molekulová hmotnost hydrolyzovaného kolagenu?
Proces enzymatické hydrolýzy umožňuje vznik nízkomolekulárních peptidů, které jsou okamžitě rozpustné ve vodě a mají vynikající vstřebatelnost. Průměrná molekulová hmotnost kolagenních peptidů je 2000 – 4000 g/mol.
 
Jak dlouho mohu užívat kolagen?
Kolagenní hydrolyzát je zcela bezpečný a bezrizikový a to i při dlouhodobém i trvalém užívání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa
Hmotnost: 0.5 kg
Alanin: 8,34 g
Arginin: 7,08 g
Bílkoviny: 90,2 g
Biotin: na 20 g = 80 μg
Doporučené denní dávkování: 10 g – 20 g/denně (jedna odměrka = 10 g)
Energie: 1457 kJ/ 348 kcal
FenylAlanin: 2,04 g
Glycin: 21,5 g
Histidin: 0,97 g
Hydroxylysin: 1,5 g
Hydroxyprolin: 11,54 g
Isoleucin: 1,36 g
Kyselina asparagová: 5,63 g
Kyselina glutamová: 9,9 g
Kyselina hyaluronová: 3 g ( 3 000 mg )
Leucin: 2,62 g
Lysin: 3,5 g
Methionin: 0,87 g
Prolin: 12,32 g
Přísady: Kolagen, biotin a kyselina hyaluronová
Sacharidy: 0 g
Serin: 3,1 g
Složení aminokyselin: na 100 g
Sůl: 0,3 g
Threonin: 1,75 g
Tuky: 0 g
Tyrosin: 0,78 g
Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nedoporučujeme podávat mladis
Valin: 2,33 g
Vláknina: 0,30 g
Výživové údaje: na 100 g
Z toho cukry: 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
Země původu: Německo
Značka: WoldoHealth
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EB Avatar autora | 20.5.2023
Musím říct, že jsem s ním naprosto spokojená. Tento produkt mi pomohl zlepšit pružnost a hydrataci mé pleti. Po pravidelném užívání jsem si všimla viditelných výsledků - mé vrásky jsou méně viditelné a pleť vypadá mladistvější. Kombinace kolagenu a kyseliny hyaluronové skutečně funguje. Další důležitou vlastností tohoto produktu je jeho kvalita. Je vyroben z vysoce kvalitních ingrediencí a dodává mi důvěru, že dostávám to nejlepší pro svoji pleť. Celkově jsem nadšená z účinků Kolagenu s kyselinou hyaluronovou. Pomáhá mi udržovat zdravou, hydratovanou a mladistvou pleť.
5
J Avatar autora | 20.2.2023
doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Spolupráce - o společnosti - Woldoshop.cz

Náš příběh

Naše cesta začala v Německu v roce 2008. Už tehdy jsme věděli, že chceme přinést na trh produkty, které nám na něm chybí a které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin. Důkazem, že se nám to daří jsou statisíce spokojených zákazníků po celém světě, kteří zařadili naše produkty do své každodenní rutiny. Svoji roli na trhu bereme velmi zodpovědně a neustále se snažíme zlepšovat. Vybíráme pro vás ty nejlepší suroviny z celého světa, expedujeme vaše objednávky do druhého dne, snažíme se zodpovědět vaše dotazy a poskytnout osobní přístup při každé objednávce.

Proč my?

Jsme výrobci
Naše produkty nejen prodáváme, ale také vyrábíme, a proto máme přesný přehled o každém kroku procesu. Zároveň nám to dává i výhodu v cenotvorbě - eliminací vedlejších nákladů vám tak můžeme poskytnout cenově dostupný produkt v nejvyšší možné kvalitě.

Testování německým trhem
Naše výrobky jsou testovány náročným německým trhem, kde patříme mezi elitu na trhu. Chceme dopřát našim českým zákazníkům stejnou kvalitu produktů, jaká je v dostání v zahraničí.
Ověřený původ látek a certifikace
Najdete u nás pouze produkty s ověřeným původem složení a certifikací, které splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu.
Průvodce zdravým světem
S krásou a zdravím vám rádi pomůžeme a o všechny naše tipy a rady se rádi podělíme. Našim zákazníkům pravidelně přinášíme tipy, recepty, videa, návody a články jak správně používat naše produkty pro maximalizaci jejich účinku.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.