Cena produktů s příznakem AKCE platí pouze do vyprodání skladové zásoby.

Laskominky pro naše čtyřnohé chlupáče

Pokud máte doma chlupaté čtyřnohé gurmány s mlsnými jazýčky, určitě jej nepotěšíte suchým rohlíkem. A popravdě byste ani neměli. Pečivo a celkově lidská strava není pro pejsky a jejich citlivé zažívání vhodná. Ta je totiž plná soli, konzervantů, cukrů, a to vše pejskům škodí. Obyčejná čokoláda pro ně může být dokonce i smrtelná!

Pokud vám na vašich chlupáčích záleží, je třeba vybírat pečlivě to nejkvalitnější krmivo a pamlsky, jako třeba české pamlsky s roztomilým názvem Laskominky. A jsou to opravdu laskominky s velkým L. Vše se vyrábí a zpracovává ručně, suroviny se jemně melou a suší při nízkých teplotách mezi 60 - 80 °C, což pamlskům zachová veškeré živiny. V neposlední řadě i pravou vůni masa a chuť.

 

 

Pamlsky jsou jedinečné nejen složením, ale i výrobou. Na 100 g pamlsků bývá použito téměř 500 g směsi masa a jiných surovin. Dozor nad výrobou ze strany Veterinární správy je samozřejmostí, proto máte jistotu, že svým čtyřnohým parťákům dopřáváte jen to nejlepší.

Laskominky mohou být skvělou odměnou kdykoliv během dne, pro radost nebo třeba při výcviku. Určitě to není na krmení jako takové, ale jako doplněk k běžnému krmení konzervami nebo granulemi. To by se pak nevyplatilo zejména finančně a váš pejsek by se velmi rychle rozmazlil. Nechtěl by pak jíst nic jiného než pamlsky a vám jako páníčkům by akorát tak přibyly starosti.

Pamlsky pro psy jsou k dostání v mnoha chutných variantách a jsou především díky kvalitnímu masu plné bílkovin. Nejprve si představíme hovězí pamlsky. Jde o větší, úzké a tvrdší pásky připomínající jerky, které ale jdou snadno lámat dle potřeby na menší kousky. Hodí se tak pro velké psy, ale i menší "gaučáky".

Třeba menším rasám, jako jsou čivavy, můžete dát klidně i celý pásek, ze kterého si postupně ukusuje, až zmizí celý. Může to pro ně být nejen chutná odměna, ale i zábavný způsob hry.

Složení: hovězí loupaná plec, hovězí játra, mrkev, jablko, červená řepa, banán, sušená vejce.

Zajímavou variantou jsou krůtí s kokosem. Krůtí maso je často využíváno při dietách nebo po veterinárních zákrocích, protože krůtí maso je málo tučné a dobře stravitelné. A proč zrovna kokos? V pamlscích je ve formě kokosového oleje, který má pozitivní vliv na srdce, pomáhá snižovat hladinu škodlivého cholesterolu a díky obsažené kyselině laurové působí při trávení antivirově a antibakteriálně.

V případě krůtích pamlsků jde o silnější tyčinky, které lze také dobře ulamovat jako u hovězí verze. Jsou jen o malinko měkčí a "křupavější".

Složení: krůtí prsa, krůtí játra, mrkev, jablko, červená řepa, banán, strouhaný kokos.

 

 

Tréninkové krevetové pamlsky jsou malinkaté kuličky a proto jsou vhodné právě na výcvik pejska. Pamlsky dobře drží tvar a nejsou mastné, takže je můžete nosit volně po kapsách třeba při venkovním cvičení a z kapsy pak taháte skutečné kuličky a ne jenom drobky. Navíc si sami neušpiníte ruce ani oblečení.

Pamlsky jsou plné bílkovin, vitamínů skupiny B, vlákniny a dalších minerálních látek. Jde spíše o pamlsek pro malé pejsky, protože třeba vlčáka byste s kuličkami asi jen tak lehce neuspokojili. Pro malá psí plemena ale značka ideál.

Složení: krevetová moučka, lněná mouka, sušená syrovátka, kokosová mouka, jablko, červená řepa, banán.

 

.
.
.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.